Protetyka – protezy kończyn dolnych i górnych

Wykonujemy nowoczesne modularne protezy kończyn, po amputacjach na różnych wysokościach, w wielu pułapach cenowych. Również w ramach limitu NFZ.
Dbając o jak najbardziej bezpieczny i komfortowy powrót do aktywności naszych pacjentów, stosujemy różne rodzaje mocowania protez w zależności od potrzeb.
Wykonujemy:

• Protezy podudzia stosowane po amputacji pod kolanem, które składają się z leja protezowego, modułów lub adapterów łączących i funkcjonalnych oraz stopy protezowej.

• Protezy uda stosowane po amputacji nad kolanem składające się z leja protezowego, przegubu kolanowego, modułów lub adapterów łączących i funkcjonalnych oraz stopy protezowej.

Protezy po wyłuszczeniu w stawie, najczęściej kończyny dolnej w stawie biodrowej, ale również w stawie kolanowym.

• Protezy kosmetyczne, w tym protezy palców, dłoni, przedramion.

• Protezy kończyn górnych, np. po amputacji ręki.

Szczegółowe informacje są dostępne w zakładce „ABC protez kończyn”. Znajdą tam Państwo informacje na temat budowy protezy, jej doborze, koszcie, dopasowaniu i odbiorze.
Nasz doświadczony zespół fizjoterapeutów i techników ortopedów zapewnia stały kontakt z pacjentem i jego rodziną oraz bezpłatne konsultacje, odpowie na wszelkie nurtujące pytania, a także przygotuje do zaprotezowania i nauczy podstawowego posługiwania się protezą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu protetyki, a w razie jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią ortopedyczną.