Pracownia ortopedyczna Orto-Pes – O nas

Firma Orto-Pes istnieje na rynku od 2008 r. Wraz z istniejącą pracownią protetyczno-ortopedyczną dodatkowo prowadzimy sklep ortopedyczny oraz zajmujemy się diagnostyką wad stóp i wykonywaniem indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Początkowo nasz zespół składał się z trzech osób: fizjoterapeutki Anny Horbulko oraz dwóch techników ortopedów: Jury Horbulko i Grzegorza Biernata. Z roku na rok skład osobowy poszerzał się i obecnie firmę współtworzy aż siedemnaście osób.

Do września 2014 r. nasza siedziba znajdowała się przy ul. Horbaczewskiego 55A. Obecnie mieścimy się przy ul. Grabiszyńskiej 241H – zyskaliśmy znacznie większą powierzchnię przekładającą się na liczbę i jakość pomieszczeń, dzięki czemu możliwe było rozszerzenie kierunku działania oraz stworzenie lepszych warunków – zarówno dla naszej pracy, jak i dla Państwa komfortu.

Opierając się o własne doświadczenie i ambicje staramy się nieustannie doskonalić i powiększać naszą działalność, tak by móc służyć Państwu profesjonalną i pełną pomocą w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego i protetyki.

Oferujemy wykonywane w naszej pracowni ortopedycznej protezy kończyn dolnych, w tym: protezy uda, protezy podudzia oraz protezy kończyn górnych.  Ponadto na indywidualne zamówienie wykonujemy specjalne gorsety do leczenia skolioz oraz ortezy DAFO, AFO, KAFO i HKAFO. Dla osób, które potrzebują indywidualnych wkładek do butów również mamy specjalną ofertę – nasi specjaliści podejmą się diagnostyki stóp i zaoferują wkładki ortopedyczne – codzienne dla dorosłych i dla dzieci, sportowe oraz dla stopy cukrzycowej i reumatoidalnej.

Nasz zespół

protezy podudzia, przedramienia, ramienia


pomoc w wykonaniu protez kończyn dolnych i górnych, wkładki indywidualne


wsparcie, przygotowanie pacjenta, dobór zaopatrzenia indywidulnego, prezentacje, szkolenia


zaopatrzenie standardowe i indywidualne, doradztwo


konsultacje, przygotowanie pacjenta, dobór zaopatrzenia indywidualnego, prezentacje, szkolenia

protezy uda, protezy stopy, gorsety, łuski (ortezy), wkładki indywidualne


konsultacje, przygotowanie pacjenta, dobór zaopatrzenia standardowego i indywidualnego


pomoc w wykonaniu protez kończyn dolnych, gorsety, łuski (ortezy)