Zapraszamy na konsultacje z mistrzem technikiem ortopedą Pavlem Severynenko

Zapraszamy na konsultacje z mistrzem technikiem ortopedą Pavlem Severynenko

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych z dysfunkcjami neurologicznymi i ortopedycznymi potrzebujących specjalistycznych ortez kończyn! Z początkiem tego roku rozpoczęliśmy współpracę z niemieckim mistrzem technikiem ortopedą panem Pavlem Severynenko, który posiada ponad 20-letnie doświadczenie w ortopedii dziecięcej.

Specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju ortez do leczenia wrodzonych i nabytych deformacji kończyn i układu mięśniowo-szkieletowego wiążących się z chorobami neuro-ortopedycznymi. W swojej karierze kierował m.in. firmą ortopedyczną, współpracują z Kliniką Ortopedyczną Aschau na zlecenie samego doktora Leonharda Döderlein. Dzięki wieloletniej znajomości z osobami kierującymi Kliniką ma ponadto możliwość osobistego skonsultowania się z tamtejszymi lekarzami, na temat każdego z pacjentów, którzy przeszli leczenie lub poradnictwo w Aschau.

Mistrz technik ortopeda Pavlo Severynenko podczas pracy z pacjentem.

Mistrz ortopeda przyjeżdża do naszej firmy na wyznaczony wcześniej tydzień w danym miesiącu, podczas którego bezpłatnie konsultuje umówionych pacjentów, pobiera miary na ortezy oraz oddaje i koryguje wykonane wcześniej – w siedzibie swojej firmy w Niemczech, z wykorzystaniem tamtejszych materiałów i technologii – zaopatrzenie.

Jednocześnie podjęliśmy współpracę z Fundacją Spina mieszczącą się w Katowicach, która zajmuje się m.in. pomocą dzieciom dotkniętym MPD czy rozszczepem kręgosłupa. Również tam prowadzimy bezpłatne konsultacje z panem Pavlem – informacja o terminie i zapisach pojawia się wcześniej na stronie www fundacji.

Na konsultacje – w siedzibie naszej firmy lub w Katowicach – umawiamy wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym. Koordynatorem współpracy jest nasza fizjoterapeutka, pani Magdalena Ozdoba, która pod nr telefonu: 508 686 184, udziela wszelkich niezbędnych informacji.

Innowacyjne niemieckie koncepcje ortortyczne i doświadczenie pracy w Klinice Ortopedii Dziecięcej w Aschau dają dzieciom wsparcie w drodze do możliwe największej samodzielności i normalnego życia! Od dziś kilkusetkilometrowa droga do Niemiec, wielogodzinne niedogodności podróży oraz koszty pobytu nie muszą być żadnym ograniczeniem – zapewniamy niemiecką jakość i atrakcyjne ceny w Polsce!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x