Orto-Pes oficjalnym partnerem Fundacji Votum

Orto-Pes oficjalnym partnerem Fundacji Votum

Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem Fundacji Votum. Jej głównymi celami statutowymi jest pomoc osobom z niepełnosprawnościami, znajdującym się w trudnej sytuacji, szczególnie poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy, w rolnictwie oraz ich rodzinom.

Wrażliwi na potrzeby najmłodszych, Fundacja wspiera również placówki opiekuńcze przyłączając się m. in. do obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka, czy organizując grudniową akcję „Mikołajki bez mamy”. Podejmuje działania prewencyjne w zakresie eliminacji niebezpieczeństw grożących najmłodszym w ruchu pieszych.

Fundacja Votum od 2009 roku jest głównym organizatorem Ogólnopolskiej Akcji Krew – inicjatywy propagującej bezinteresowne działanie na rzecz drugiego człowieka. To również inicjator ogólnopolskiego programu Pierwsze kroki, w który nasza firma bardzo mocno jest zaangażowana. Program powstał z myślą o osobach najciężej poszkodowanych w wypadkach. Jego celem jest fizyczna, społeczna i zawodowa aktywizacja poszkodowanych. Fundacja Votum wspólnie z Orto-Pes zapewnia kompleksową opiekę od pierwszej chwili po wypadku, po wsparcie emocjonalne.

Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby życie podopiecznych Fundacji stało się łatwiejsze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x