Mamy już 10 lat!

Mamy już 10 lat!

W lipcu minęło dokładnie 10 lat od założenia firmy Orto-Pes. W ciągu tej dekady: poszerzaliśmy swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, byliśmy obecni na największych wydarzeniach branżowych na świecie, sponsorowaliśmy wydarzenia sportowe, a co najważniejsze – codziennie spotykaliśmy się z naszymi pacjentami, służąc radą i wsparciem podczas wyboru sprzętu protetyczno – ortopedycznego.

Początkowo nasz zespół składał się z trzech osób: fizjoterapeutki Anny Horbulko oraz dwóch techników ortopedów: Jury Horbulko i Grzegorza Biernata. Z roku na rok skład osobowy poszerzał się i obecnie firmę współtworzy aż siedemnaście osób. Każdy jest specjalistą w swoim fachu,  każdy stawia na dalszy rozwój, każdy ma niepowtarzalną charyzmę i pasję do tego, co robi.

Czego życzymy sobie na kolejne 10 lat? Przede wszystkim, aby było w nas jak najwięcej empatii i otwartości serc, bo jak to pisał kiedyś francuski pisarz Antoine de Saint-Exupéry: “Dobrze widzi się tylko sercem. To co najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.” 🙂

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x